GASSOPDER 2023 Yılın Gazetecileri Ödülleri Belli Oldu

GASSOPDER-Gazeteciler Sosyal Sorumluluk Projeleri Derneği tarafından, toplumsal ve kültürel sorunlara duyarlı, bu alanlarda farkındalıkların artırılmasına öncülük eden gazetecilere verilen, ‘GASSOPDER 2023 Yılının Gazetecileri Özel Onur Ödülleri’nin sahipleri belli oldu.

GASSOPDER 2023 Yılın Gazetecileri Ödülleri Belli Oldu
06 Ocak 2023 - 01:56 - Güncelleme: 06 Ocak 2023 - 09:24
GASSOPDER-Gazeteciler Sosyal Sorumluluk Projeleri Derneği tarafından, toplumsal ve kültürel sorunlara duyarlı, bu alanlarda farkındalıkların artırılmasına öncülük eden gazetecilere verilen, ‘GASSOPDER 2023 Yılının Gazetecileri Özel Onur Ödülleri’nin sahipleri belli oldu.10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, 9 Ocak günü GASSOPDER-Gazeteciler Sosyal Sorumluluk Projeleri Derneği’nde bir tören düzenlenecek. 
Sosyal ve mesleki sorumlulukların kriter olarak alındığı ‘GASSOPDER 2023 Yılının Gazetecileri Ödülleri’ GASSOPDER Genel Merkezinde düzenlenen törenle sahiplerine sunulacak.  
Gazetecilerin, toplumsal sorunlarla ilgili yaptıkları başarılı haber ve makaleleri taçlandırmak amacıyla ödüle layık görüldüğünü ifade eden GASSOPDER-Gazeteciler Sosyal Sorumluluk Projeleri Derneği Başkanı Yaşar Kaba, Türkiye'de basının ve gazetecilerin çok zor bir süreçten geçtiğini belirterek cesur, akıllı, birikimli gazetecilerin önünün açık olduğunu söyledi.
 ‘GASSOPDER 2023 Yılının Gazetecileri Özel Onur Ödülleri verilen gazeteciler şöyle:
Murat Ağırel, Yılın Çalışan gazetecisi Özel Onur Ödülüne,
Timur Soykan, Uğur Mumcu Özel Onur Ödülüne,
Ahmet Kaplan, Yılın Makalesi Özel Onur Ödülüne,
Emel Seçen, Kültür Sanat Özel Onur Ödülüne,
Talip Ercan, Amatör Ligler Spor Muhabiri Özel Onur Ödülü’
ne layık görüldü.
Başarılı Gazetecilere Plaketleri 9 Ocak 2023 Pazartesi saat 18.00 GASSOPDER-Gazeteciler Sosyal Sorumluluk Projeleri Dernek Merkezinde yapılacak olan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinliğinde verilecek.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum